SEDAŞ ÜRETİM

Üretim otomasyonu mobilya sektörü için geliştirilmiş hem modüler hem de soft ürün gruplarına hitap eden özel çözümdür.  Sipariş alma, ürün konfigiratörü iş emri ve planlama, reçete oluşturma (esnek yapı ve sihirbaz ile) sevkiyat planlama anlık rapor oluşturma kullanıcı yetkilendirme gibi birçok işlemi yapabilmektedir. Üretim otomasyonu ile siparişleriniz daha kontrollü ve hızlı bir şekilde üretilip sevkiyatının yapılması sağlanabilir. Üretim otomasyonu bir ürününüzün sipariş safhasından başlayıp mağaza stoklarınıza geçene kadar olan tüm operasyonların takibini kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak en büyük avantajınız olabilir.

Sedaşüretim takip otomasyonu tüm sisteminizi 3 ila 6 ay içerisinde çözer. Ürünlerinizi tanır, reçetelerini oluşturur, siparişlerinizi oluşturur, sizin yerinize üretim planlamanızı yapar ve ürettirir. Üretirken kullandığı hammaddeyi hammadde deposundan düşer. Üretim otomasyonu ürettiği ürünü mamul depoya ekler, ürettiği ürünü barkodlatır, sevk edilmeye hazır hale getirir ve sevk zamanı gelince sevk işlemini eksiksiz yapar ve bunuda depo stokunuzdan düşer. Üretim otomasyonu irsaliyesini sizi yormadan el terminali aracalığıyla kendiliğinden oluşturur. Üstelik  tüm aşamaları gerçekleştirirken size rapor verebilir.

Üretim takip otomasyonu ile üretim otomasyonlarının tamamını tek bir ekran üzerinden kontrol edip birimleri ziyaret etmeden operasyon durumlarından haberdar olabilirsiniz. Üretim oranını yapım aşamalarında %lik oranları vb. işlemleri seyredip gözlemleyebilirsiniz.