BERQ

BERQNET
Siber Tehditlere Karşı %100 Yerli Çözüm
Berqnet internetten gelecek saldırılara karşı işletmenizi korumak için geliştirilmiş %100 yerli bir güvenlik duvarı cihazıdır.
Kolay kurulum ve kolay Yönetim
Berqnet dünyanın kurulumu ve yönetimi en kolay olan güvenlik duvarı cihazıdır. Kolayca kurun kolayca yönetin.
Berqnet Yasaların İstediği Şekilde Log Kayıtları Tutar
5651 sayılı kanun "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun “dur. Bu kanuna göre kurum bünyesinde kullanılan kablolu veya kablosuz bağlantıyı müşterilerinin veya çalışanlarının kullanımına sunan işletmeler kullanıcıların bilgilerini ve internet kullanımıyla ilgili bilgileri kayıt altına almak zorundadır. İşletmenin interneti kullanılarak işlenen herhangi suçta işletmeden bu bilgiler istenecek, eğer bu bilgiler yok ise işletme bu suçtan sorumlu tutulacak ve yaptırımlar uygulanacaktır. Bu kayıtlar tutulduğunda ise işletme yükümlülükten kurtulacaktır. Bu yüzden erişim konusunda dikkatli olmalı ve yasa zorunlulukları tam anlamıyla yerine getirilmelidir.
Bu bilgileri kayıt altında tutmanın firma için en güvenli, kolay ve düşük maliyetli yolu ise bir güvenlik duvarı kullanmaktır. Berqnet kayıtları, yasaların istediği gibi zaman damgalı olarak tutar.

Hotspot Özelliği
Berqnet ile misafirleriniz için güvenli bir ağ oluşturabilir, paylaşabilir ve tüm kullanımları yasalar çerçevesinde kayıt altında tutabilirsiniz.

Mobil Raporlama Uygulaması

Akıllı telefonunuzdan anlık olarak cihazınızla ilgili en temel bilgilere ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.