ADWORDS

Belirli bir ürün veya hizmet arayan müşteriler internette bulunduğunuz sektör ve sunduğunuz hizmetlerle alakalı bir arama yaptığında firmanızın reklamı arama sonuçlarının en üzerinde görüntülenir. İnsanlar bunun en iyi sonuç olduğunu düşünerek sizinle iletişime geçerler.
Sunulan bu hizmetin en karlı tarafı ise ürün ve hizmetlerinizi her gören kişi için değil, sadece web sitenizi ziyaret eden veya sizinle iletişime geçen kişiler için ödeme yapacak olmanızdır.

Doğru zamanda insanların karşısına çıkan bir reklam insanları sizin müşteriniz haline getirebilir. İnsanlar arama yaptıkları anda sizin reklamınız onların karşısına çıkarılır, tam da en doğru zamanda.

Vereceğiniz reklamlara web sitenizi ekleyebilir, telefon numaranızın ve işletme adresinizin de görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede web sitenize daha fazla ziyaretçi uğrar, telefonla daha fazla arama alır ve mağazanıza daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Ürün veya hizmetinize ihtiyacı olan insanların size ulaşmasını sağlarız, onları müşteriye dönüştürmek ise size kalır.

İstediğiniz miktarda aylık reklam bütçesi belirleyebilirsiniz, her ay yenilenir ve asla sizin belirlediğiniz tutarı aşmaz. İstediğiniz zaman reklamları düzenleme ve duraklatma hakkınız vardır.

Daha fazla müşteri edinmek için bizimle iletişime geçin.